notes
KURUMSAL

KURUMSAL

KURUMSAL

 

VATAN GIDA NAKLİYAT HAFR İNŞAAT TUR TİC LTD ŞTİ ismiyle 1994 yılında kurulan firmamız gıda, nakliye ve inşaat sektörlerinde fark yaratarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.


İnşaat sektörüne Trabzon’daki faaliyetleriyle adım atan Vatan İnşaat, sürekli değişim ve gelişim göstererek günümüzde Trabzon’daki projelerin devamı olarak İzmir’de de inşaat projelerini yoğun olarak sürdürmektedir. Gerçekleştirdiği prestijli konut projeleri ile İzmir’in yenilenen mimarisine artı değerler katan Vatan İnşaat, sunduğu inşaat kalitesiyle yatırımlarını konutta değerlendirmek isteyenlere en doğru seçimleri sunmakta ve kentlerde yaşam kalitesini artırmak isteyenlerin nitelikli konut ihtiyacının karşılanmasına yönelik çalışmalarını da aralıksız olarak sürdürmektedir.

 

Vatan İnşaat olarak; sürekli değişen ve yenilenen inşaat sektöründe, teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, modern mimari anlayışımız, deneyimli teknik ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atmak temel prensibimizdir. Ürettiğimiz her işte planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstermekteyiz. 

Mimarlarımızdan mühendislerimize ve pazarlama ekibimize herkesin insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması Vatan İnşaat çalışanlarının ortak değerleridir.

 

Hedefimiz, çevreye ve doğaya karşı duyarlı, teknolojinin tüm olanaklarını kullanan ve yapı güvenliğine maksimum önem veren bir felsefeyle birlikte, çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atmaktır.